Zobraziť bočný panel
Medovka lekárska, 50 g
Zavrieť

Medovka lekárska, 50 g

1,49 
Medovka pomáha udržiavať pozitívnu náladu, prispieva k lepšiemu spánku a relaxácii. Dávkovanie: 1 šálka 2 – 3 x denne. Upozornenie: Uskladňujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí.
Nechtík lekársky, 30 g
Zavrieť

Nechtík lekársky, 30 g

1,39 
Nechtík pomáha podporovať normálnu funkciu pečene a čriev. Dávkovanie: 1 šálka 2 – 3 x denne. Neužívajte dlhodobo. Upozornenia: Nechtík sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uskladňujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí.
Pestrec mariánsky, 120 g
Zavrieť

Pestrec mariánsky, 120 g

1,69 
Pestrec podporuje normálnu funkciu pečene a normálnu činnosť srdca. Dávkovanie: 1 šálka maximálne 2 x denne. Pre dosiahnutie lepšieho účinku odporúčame konzumovať priamo rozdrvené plody. Upozornenia: Pestrec sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uskladňujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí.
Rebríček obyčajný, 50 g
Zavrieť

Rebríček obyčajný, 50 g

1,29 
Rebríček podporuje trávenie, normálnu funkciu močových ciest a menštruačný komfort. Dávkovanie: 1 šálka maximálne 3 x denne. Neužívajte dlhodobo. Upozornenia: Rebríček sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí.
Repík lekársky, 50 g
Zavrieť

Repík lekársky, 50 g

1,49 
Repík podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, pomáha udržiavať normálny stav pokožky, podporuje činnosť pečene a trávenie. Dávkovanie: 1 šálka maximálne 3 x denne. Upozornenia: Repík sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uskladňujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí.
Rumanček pravý, 50 g
Zavrieť

Rumanček pravý, 50 g

1,79 
Rumanček podporuje trávenie, normálny stav pokožky a funkciu dýchacieho systému. Dávkovanie: Pije sa niekoľkokrát denne. Na kloktanie a výplachy sa pripraví zápar z dvojnásobného množstva drogy. Upozornenie: Uskladňujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí.
Šalvia lekárska, 50 g
Zavrieť

Šalvia lekárska, 50 g

1,39 
Šalvia podporuje normálnu funkciu dýchacieho systému, imunitný systém a trávenie. Pomáha pri potení. Dávkovanie: maximálne 2 x denne, neužívajte dlhodobo. Upozornenia: Šalvia sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí.
Žihľava dvojdomá, 50 g
Zavrieť

Žihľava dvojdomá, 50 g

1,29 
Podporuje vitalitu tela, normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému a obličiek. Dávkovanie: 1 šálka maximálne 3 x denne. Upozornenia: Žihľava sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.