Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
250 zobrazení
0 komentárov

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať na jednu vec. Pred mesiacom a pol mi doktorka zistila Escherichia coli v moči. Načo mi nasadila liečbu antibiotikami. Konkrétne Nolicin. Keď som opätovne doniesol vzorku moču, asi po týždni povedala mi, že baktériu už nemám. Napriek tomu stále ešte pociťujem pocit na cvrknutie, keď som sa nato pýtal lekárky ta mi povedala, že to môže dlhšie trvať až lieky úplne zaberú. Mne to ale príde pridlho už sú 4 týždne.  Je to už oveľa lepšie ale stále to nie je ono. A do toho sa pridal ešte jeden príznak a to pocit plného mechúra. Krátko potom čo sa vyprázdnim. A zakaždým to ide plným prúdom. Chcel som sa opýtať prečo tomu tak je a čo by mohlo pomôcť. Ďakujem.

zmenila status na verejný

Dobrý deň,

ťažko sa mi k tomu vyjadriť – nepoznám Váš vek, či neboli už prítomné v minulosti predchádzajúce zápaly močových ciest, pridružené komplikácie?

Mohli by ste skúsiť ešte užívať probiotiká na vyrovnanie pH prostredia a normálnu funkciu sliznice po antibiotickej liečby. Piť viac urologických čajov ako napr. zlatobyľ praslička, brusnicový čaj. Vyskúšať voľnopredajné prípravky  s obsahom brusníc a D-manózy (ktorá viaže na seba baktérie a tie sa vyplavujú močom von z tela).

Môže to byť ešte stav po silnom zápale a časom sa to môže upraviť. Ale ak máte pocit, že problém pretrváva len v inej podobe prípadne s novými príznakmi, skúste navštíviť lekára – špecialistu – urológa a skonzultovať Váš stav.

Prajem pekný deň a skoré uzdravenie.

odpovedala na otázku

U NÁS UŠETRÍTE

Každé dva mesiace pre vás pripravujeme akciový leták.

033 - InsuranceCreated with Sketch.

POMÁHAME VÁM

Poskytujeme zľavy z doplatkov na receptové lieky až do výšky 50%.

ODBORNE PORADÍME

Spoľahnite sa na našich farmaceutov, ktorí sú vám pripravení pomôcť.

VAŠE ZDRAVIE A SPOKOJNOSŤ

Toto sú naše priority.

Bočný panel Prejdite na začiatok