Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
209 zobrazení
0 komentárov

Dobry den prajem. Poprosila by som i informaciu. Syn od januara tohto roku zziva Monkastu. Mal obcasne zadrhavanie ale lennojedinele. Treba stale uzivat dany liek? Slebo mohla vy som mu ich vysadit? Nezatazuje dany liek oblicky? Dakujem mockrat za vasu odpoved.

zmenila status na verejný

Dobrý deň,

Liek sa používa na liečbu astmy a pomáha predchádzať astmatickým príznakom počas dňa a noci. Liek sa používa na liečbu pacientov, ktorí nie sú dostatočne kontrolovaní svojou liečbou a potrebujú dodatočnú liečbu.

Liek sa tiež môže použiť ako alternatívna liečba k inhalačným kortikosteroidom u pacientov, ktorí v poslednej dobe neužívali na astmu perorálne (ústami užívané) kortikosteroidy a u ktorých sa preukázalo, že nie sú schopní používať inhalačné kortikosteroidy. Liek tiež pomáha u pacientov predchádzať zúženiu dýchacích ciest vyvolanému námahou.

Liek nezaťažuje obličky.

To či sa môže liek vysadiť závisí od stavu pacienta a od ochorenia – dobré by bolo pri zlepšení skonzultovať zníženie alebo vysadenie lieku s lekárom špecialistom – imunológ/alergológ, pľúcny lekár.

Prajem pekný deň.

odpovedala na otázku

U NÁS UŠETRÍTE

Každé dva mesiace pre vás pripravujeme akciový leták.

033 - InsuranceCreated with Sketch.

POMÁHAME VÁM

Poskytujeme zľavy z doplatkov na receptové lieky až do výšky 50%.

ODBORNE PORADÍME

Spoľahnite sa na našich farmaceutov, ktorí sú vám pripravení pomôcť.

VAŠE ZDRAVIE A SPOKOJNOSŤ

Toto sú naše priority.

Bočný panel Prejdite na začiatok