Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
95 zobrazení
0 komentárov

Dobry den. Moze sa ucivat neurol a neuroregen? Dakujem

zmenila status na verejný

Dobrý deň,

prípravok CannamediQ Neuroregen je jedinečný prípravok modulujúci nervové potiaže (1,2,3) v troch smeroch. Unikátna kombinácia L-tryptofanu, valeriány (1), medovky (2), bakopy (3) a konopného extraktu podporuje psychickú pohodu (1,2,3), redukuje stres (1,3) i podráždenie (1,2), zlepšuje kvalitu spánku (1,2) a zaspávanie (2). Bakopa naviac podporuje prokrvenie mozgu (3) a zmierňuje stres (3), čím efektivne obmedzuje záchvaty treštenia hlavy (3). Prírodné zloženie Neuroregenu na báze konope a rastlinných extraktov zaisťuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov.

1 tobolka 1–2x denne, podľa požadovanej intenzity účinku. Zapije sa dostatočným množstvom vody. Odporúča sa užívanie zahájiť dennou dávkou 1 tobolka denne a v prípade potreby výraznejšieho efektu prejsť na užívanie 1 tobolka 2x denne.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodné pre osoby užívajúce psychofarmaká, hypnotiká a sedatíva. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy.
U osôb s ochorením obličiek, pečene a svalovými poruchami odporúčame užívanie konzultovať s lekárom. Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku.

Liek Neurol obsahuje liečivo alprazolam, ktorý patrí do skupiny benzodiazepínov. Alprazolam účinkuje ako anxiolytikum (liek pôsobiaci proti stavom úzkosti, spôsobujúci pocit uvoľnenia a ukľudnenia).

Nemal by sa užívať súčasne s týmto prípravkom. Lepšie užiť buď jedno alebo druhé, prípadne dať väčší odstup v užívaním jedného od druhého cca 4 hod.

Prajem pekný deň.

odpovedala na otázku

U NÁS UŠETRÍTE

Každé dva mesiace pre vás pripravujeme akciový leták.

033 - InsuranceCreated with Sketch.

POMÁHAME VÁM

Poskytujeme zľavy z doplatkov na receptové lieky až do výšky 50%.

ODBORNE PORADÍME

Spoľahnite sa na našich farmaceutov, ktorí sú vám pripravení pomôcť.

VAŠE ZDRAVIE A SPOKOJNOSŤ

Toto sú naše priority.

Bočný panel Prejdite na začiatok