Pripravte sa na leto!

Je známe, že slnečné žiarenie spôsobuje predčasné starnutie pokožky, narúša jej funkciu a spôsobuje vznik pigmentových škvŕn. Ponúkame vám naše špeciálne vyvinuté vodeodolné a hypoalergénne opaľovacie prípravky pre deti aj dospelých. Originálna receptúra!

 

Opaľovací krém na tvár SPF 30 anti-aging, 50 ml

Unikátna kombinácia aktívnych látok napomáha zabraňovať predčasnému starnutiu pokožky v dôsledku slnečného žiarenia, zvláčňuje a hydratuje. Navyše obsahuje algae extrakt, panthenol, aloe vera, vitamín E, medovku. Krém je vhodný aj pre citlivú pokožku.
Kozmetický výrobok.

 

Opaľovacie mlieko SPF 30, 230 ml

Chráni pokožku pred poškodením spôsobeným UVA a UVB žiarením. Navyše obsahuje panthenol, vitamín E a aloe vera. Je vhodné aj pre citlivú pokožku.
Kozmetický výrobok.

 

Opaľovacie mlieko KIDS SPF 30, 230 ml

Je určené pre citlivú pokožku detí od narodenia. Chráni pokožku vášho dieťaťa pred poškodením spôsobeným UVA a UVB žiarením. Navyše obsahuje vitamín E, panthenol a aloe vera, ktoré udržujú pokožku hebkú a jemnú.
Kozmetický výrobok.

 

Starostlivosť o pokožku po opaľovaní je tiež veľmi dôležitá. Pokožka stráca pružnosť, hydratáciu, je napnutá, zvyčajne začervenaná a podráždená. Po sprchovaní je dôležité myslieť na ošetrenie pokožky mliekom po opaľovaní. Ak sa spálite, ako prvá pomoc je vhodný Panthenol vo forme spreja. Prináša úľavu, upokojuje a príjemne chladí pokožku. Urýchľuje obnovu poškodených tkanív. Vyberte si z ponuky našich produktov

 

Panthenol 10 % mlieko, 230 ml

S vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, bambuckého masla, mandľového oleja a komplexu vitamínov A, B, E bolo vyvinuté pre maximálne upokojenie, intenzívnu hydratáciu, podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom. Špeciálne vyvinuté upokojujúce regeneračné mlieko aj pre suchú a citlivú pokožku.
Kozmetický výrobok.

 

Panthenol 10 % sprej, 150 ml

S vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, komplexom vitamínov A, C, E a ureou bol vyvinutý pre upokojenie, hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom. Pri aplikácii vznikne bohatá pena, ktorá sa veľmi dobre rozotiera, vstrebáva a nezanecháva mastný film. Je vhodný aj pre obzvlášť suchú a citlivú pokožku.
Kozmetický výrobok.

 

Panthenol Sensitive Kids 6 % sprej, 150 ml

S obsahom panthenolu, komplexu vitamínov B, E a urey bol vyvinutý pre upokojenie, hydratáciu a podporu regenerácie detskej pokožky. Obsahuje telu prirodzené hydratačné zložky. Pri aplikácii vznikne bohatá pena, ktorá sa veľmi dobre rozotiera, vstrebáva
a nezanecháva mastný film. Je vhodný aj pre obzvlášť suchú a citlivú pokožku. Vhodný pre deti od 3 rokov.
Kozmetický výrobok.

 

 

Žiadajte vo svojej PLUS LEKÁRNI.