Arterin Cholesterol, 30 tbl

15,05 
Znižuje cholesterol1 Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev2 Nové zdokonalené zloženie 1 Bolo preukázané, že rastlinné steroly znižujú hladinu cholesterolu v krvi. 2 Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev.

ATARALGIN, 50 tbl

7,55 
ATARALGIN je liek na bolesť hlavy a krčnej chrbtice. Vďaka unikátnemu zloženiu rýchlo uľaví od bolesti, zníži emočné, psychické a svalové napätie, a tým odstráni aj možnú príčinu bolesti.

Bepanthen Baby

5,39 4,65 
Bepanthen® Baby Spoľahlivá ochrana pokožky celej rodiny.
  • Hydratuje a prirodzene regeneruje suchú pokožku.
  • Pomáha chrániť pokožku pred vznikom zaparenín.
  • Vhodné na suché miesta: napr. päty, lakte, líca, pery.
  • Bez farbív a parfumácie.

Biopron 9 Immunity, 30 cps

11,55 
Biopron 9 Immunity doplňuje živé mikroorganizmy a fruktooligosacharidy pre každodennú starostlivosť o rovnováhu črevnej mikrobioty a vďaka vitamínu D prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Vaša denná dávka imunity. Biopron je Najdôveryhodnejšou značkou v kategórii Probiotík v rokoch 2020 a 2021. V akcii aj iné produkty Biopron 9. Žiadajte vo svojej PLUS lekárni.

Capsagamma krém, 40 g, 53 mg/100 g

3,79 
Rastlinný liek z extraktu plodov papriky /kapsaicín/ na zmiernenie bolesti svalov ako je bolesť v krížovej oblasti chrbta. Pri opakovanej bolesti chrbta k Milgamma® N, 100 cps vyskúšajte liek Capsagamma® – na lokálne tlmenie bolesti.

Carnosine komplex 900 mg, 60 tbl

38,45 
Obsahuje bioaktívny peptid L-Karnozín, ktorý podporuje obnovu buniek. Navyše obsahuje 6 ďalších overených látok so silným antioxidačným účinkom, ktoré podporujú vitalitu, činnosť mozgu a regeneráciu buniek.

CELASKON tablety 250 mg, 100 tbl

4,59 
Podporuje odolnosť organizmu pri chrípke a nachladnutí. Zvýšená potreba užívania napr. aj v tehotenstve, pri dojčení, športe, namáhavej práci, po úrazoch alebo u fajčiarov. Podporte svoju imunitu pravidelným užívaním.

Centrum AZ, 100 + 30 tbl

28,45 
Centrum AZ je kompletný multivitamín s vitamínmi a minerálmi pre optimálnu každodennú starostlivosť o vaše zdravie. V akcii aj iné produkty Centrum. Žiadajte vo svojej PLUS lekárni.

COLDREX horúci nápoj citrón, 14 vreciek

9,45 
Rýchlo uľaví od príznakov chrípky a prechladnutia. Znižuje horúčku, odstraňuje bolesť hlavy, bolesť v hrdle a uvoľňuje upchatý nos. Obsahuje paracetamol, fenylefrín a vitamín C. V akcii aj iné lieky COLDREX. Žiadajte vo svojej PLUS lekárni.

De-press

8,55 7,69 
Účinný výživový doplnok, ktorý bol vyvinutý na dosiahnutie dobrej nálady3, 4, 5, podporu duševnej a fyzickej pohody2 a vyrovnávania sa s pocitmi úzkosti4, 5 a stresu2. De-press má nenávykové zloženie vhodné aj pre dlhodobé užívanie a je bez nežiadúcich účinkov (napr. nemá vplyv na zníženie pozornosti). extrakt 2 valeriány lekárskej, extrakt 3 medovky lekárskej, extrakt 4 ľubovníka bodkovaného, extrakt 5 šafranu siateho

Detralex, 500 mg, filmom obalené tablety, 60 tbl

15,79 
DETRALEX je liek na boľavé, či opuchnuté nohy a kŕčové žily. Tiež lieči príznaky akútnej hemoroidálnej epizódy. DETRALEX® Cíťte sa nezastaviteľní.

diky 4 % Spray Gel, 30 ml

7,95 
Rýchla a dlhodobá úľava od bolesti malých a stredne veľkých kĺbov a periartikulárnych štruktúr s protizápalovým účinkom. Nesteroidné antiflogistikum (NSAID). Dávkovanie: 3-krát denne v pravidelných intervaloch 4 – 5 strekov.