B-komplex classic

2,25 
Komplex vitamínov B2, B3, B5 a B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vitamíny B1, B2, B3 a B6 podporujú správne fungovanie nervového systému.

B-komplex forte

2,35 2,15 
Na zníženie miery únavy a vyčerpania a pre správne fungovanie nervového systému. Komplex vitamínov B1, B2, B3, B5, B6 a B12 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu nervového systému.

Magnézium + Vitamín B6 s príchuťou čiernych ríbezlí, 20 šumivých tabliet

3,39 
Prispieva k normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Magnézium + Vitamín B6 s príchuťou grepu a citróna, 20 šumivých tabliet

3,39 
K zníženiu miery únavy a vyčerpania. Magnézium + vitamín B6 obsahuje aktívne zložky, ktoré prispievajú k normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Magnézium + Vitamín B6 s príchuťou grepu a maliny, 20 šumivých tabliet

3,39 
Šumivé tablety k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Magnézium + vitamín B6 obsahuje aktívne zložky, ktoré prispievajú k normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Pri kúpe jedného balenia teraz získate druhé balenie len za 1,00 €!

Magnézium + Vitamín B6 s príchuťou pomaranča, 20 šumivých tabliet

3,39 
Prispieva k normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Magnézium 400 mg + B komplex + vitamín C s príchuťou grepu, 20 vrecúšok

6,19 
Moderný výživový doplnok v praktických jednorazových vrecúškach, ktoré umožňujú vysoko komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania. Aktívne látky sú pre organizmus lepšie vstrebateľné, s rýchlejším nástupom účinku. Prípravok je vhodným doplnkom pri športe, nadmernej fyzickej záťaži či psychickom vypätí.

Magnézium 400 mg + B komplex + vitamín C s príchuťou pomaranča, 20 vrecúšok

6,19 
Moderný výživový doplnok v praktických jednorazových vrecúškach, ktoré umožňujú vysoko komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania. Aktívne látky sú pre organizmus lepšie vstrebateľné, s rýchlejším nástupom účinku. Prípravok je vhodným doplnkom pri športe, nadmernej fyzickej záťaži či psychickom vypätí. Obsahuje vyššiu dávku horčíka, ktorý prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy. Vitamín C je potrebný pre tvorbu kolagénu, ktorý pôsobí podporne v tkanivách ľudského tela – svaloch, šľachách, chrupavkách a koži. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému. Vitamíny skupiny B prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom, normálnemu energetickému metabolizmu a k normálnej činnosti srdca.

Magnézium 50 mg + B6, 50 tbl

6,85 
Pre správne fungovanie nervového, svalového systému, tiež normálnu funkciu imunitného systému. Horčík spolu s vitamínom B6 prispievajú k správnemu fungovaniu svalov a nervového systému. Horčík zohráva úlohu v procese delenia buniek a napomáha k normálnej syntéze bielkovín.

Pyridoxín 20 mg, 30 tbl

2,35 

Vitamín B6:

  • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a psychickej činnosti,
  • podporuje správne fungovanie imunitného systému,
  • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne.

Tiamín 50 mg, 60 tbl

4,15 

Vitamín B1:

  • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a psychickej činnosti,
  • prispieva k správnej funkcii srdca a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Vitamín B12 500 mcg, 100 tbl

9,75 
Vitamín B12 (kyanokobalamín) patrí do skupiny B vitamínov rozpustných vo vode. Prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky, k správnej funkcii imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy. Zohráva úlohu v procese delenia buniek, prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a správnej látkovej premene homocysteínu.