Beauty Plus, 60 tbl

9,75 
Obsahuje látky rastlinného a živočíšneho pôvodu, aminokyseliny, vitamíny a minerály. Biotín prispieva k udržaniu zdravých vlasov, zinok k udržaniu zdravých nechtov, vitamíny A, B2, B3 k udržaniu zdravej pokožky. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, ktorý je prirodzenou zložkou pokožky. Prípravok Beauty Plus obsahuje celkovo 27 zložiek. Výnimočnou súčasťou jeho zloženia je výťažok rastliny Dračia krv (Croton lechleri). Má silné účinky proti plesniam, baktériám aj vírusom. Pomáha dezinfikovať smerom zvnútra, čo môže pomôcť hlavne pri zápaloch kože, akné, tvorbe lupín.

Biotín Komplex, 60 tbl

5,15 
Biotín prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky, zinok navyše prispieva k dobrému stavu nechtov a selén prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • bez lepku
  • bez cukru
  • bez laktózy
  • vhodné pre vegetariánov

Selén + Zinok Komplex, 60 tbl

10,25 
Zinok prispieva k udržaniu zdravej pokožky a spolu so selénom prispievajú k udržaniu zdravých vlasov a nechtov. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii pokožky. Beta karotén je dôležitý zdroj vitamínu A, ktorý prispieva k udržaniu zdravej pokožky. Selén, zinok a vitamín C prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
  • bez lepku
  • vhodné pre vegetariánov

Vápnik + Horčík + Zinok, 50 tbl

6,19 
Pre zdravie vašich zubov a kostí, tiež na udržiavanie zdravej pokožky, vlasov a nechtov. Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov. Prispieva k normálnemu fungovaniu svalov, normálnej zrážanlivosti krvi a k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov. Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a nervového systému, zohráva úlohu v procese delenia buniek a napomáha k normálnej syntéze bielkovín. Zinok napomáha k správnemu fungovaniu imunitného systému, deleniu buniek a ich ochrane pred oxidačným stresom.

Zinková masť, 30 g

3,49 

Špeciálne vyvinutá receptúra s vysokým obsahom zinku, aktívnych látok a prírodných olejov (bisabolol, alantoín, vitamín E, bambucké maslo, kokosový olej).

Upokojuje a mierne vysušuje pokožku, napomáha udržiavať jej celistvosť.

Použitie:

Aplikujte niekoľkokrát denne podľa potreby na miesta, kde dochádza k mechanickému dráždeniu odevom alebo chemickému dráždeniu pri rozklade potu, stolice, moču, a to predovšetkým v oblasti kožných záhybov, kožných rýh a pod.

Informácie pre alergikov: Bez parfumov, konzervantov* a farbív.

* Neobsahuje konzervanty definované nariadením ES 1223/2009.