Bylinná zmes pri nádche, 20 x 1,5 g

2,15 
 • Rakytník prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu.
 • Túžobník má vlastnosti potláčajúce vírusy a mikróby.
 • Tymián pôsobí upokojujúco na dýchacie cesty.
 • Echinacea pôsobí upokojujúco pre ústa a hrdlo.
 • Mäta podporuje imunitný systém.

Hliva ustricovitá + Echinacea + rakytník + selén + zinok, 60 cps

11,85 
Prípravok obsahuje vysoký podiel prírodného extraktu, ktorý zodpovedá 9 g hlivy ustricovitej v 1 kapsule. Obsahuje prospešné látky, ktoré majú pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Rakytník rešetliakový podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť. Echinacea sa odporúča užívať najmä pri ťažkostiach horných dýchacích ciest či celkovom oslabení. Selén a zinok sú látky potrebné pre vitalitu organizmu.

IMUNITA, vitamíny C, D, Zinok, 60 ks želé

12,99 
Vitamíny C, D prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov. Zinok prispieva k udržaniu zdravej pokožky, vlasov, nechtov.
 • Vegan
 • GMO free
 • Gluten free

Lipozomálny vitamín C 500 mg, 60 cps

20,85 
Lipozomálne výživové doplnky sa takmer úplne vstrebávajú v čreve a odtiaľ putujú na určené miesto v organizme. Je to spôsobené tým, že lipozomálna forma má vyššiu vstrebateľnosť oproti iným formám, absorpcia sa môže zvýšiť až na 98 %. Vo vode rozpustená látka (vitamín, minerál alebo antioxidant) je obalená fosfolipidovými nano-bublinkami tzv. lipozómami z lecitínu. Účinné látky sú tak po celý čas prenosu vďaka lipozomálnej membráne chránené pred enzýmami v našom tráviacom trakte a do určitej miery aj pred kyselinami v žalúdku. Vďaka tejto zlepšenej absorpcii sa účinná látka dostane rovno do krvného obehu. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k správnej tvorbe kolagénu. Vitamín C prispieva aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vstrebávanie železa.

Vitamín A+D 5 000 IU/400 IU, 30 cps

4,15 
Vitamín A prispieva k udržaniu dobrého zraku, slizníc a pokožky. Spolu s vitamínom D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu.

Vitamín C 1 000 mg, 100 tbl

10,79 
Vitamín C s postupným uvoľňovaním. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k správnej tvorbe kolagénu. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vstrebávanie železa. Prípravok je obohatený o extrakt zo šípok ruže vráskavej a bioflavonoidy z pomarančovníka horkého.

Vitamín C 1000 mg, 20 šumivých tabliet, príchuť brusnica

4,05 
VITAMÍN C posilňuje imunitný systém. Prípravok obsahuje 1000 mg vitamínu C. Táto dávka je pre telo významnou oporou obzvlášť v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérií, pri nachladnutí, strese, vysokej fyzickej aktivite, pobyte v znečistenom prostredí i pri rekonvalescencii. INFORMÁCIA PRE DIABETIKOV: neobsahuje cukor.

Vitamín C 1200 mg + D3 1000 IU + zinok 15 mg, 90 tbl

15,85 
Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k správnej tvorbe kolagénu. Zinok napomáha k správnemu fungovaniu imunitného systému, k normálnej syntéze DNA, deleniu buniek a ich ochrane pred oxidačným stresom. Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k udržaniu zdravých kostí, zubov a k správnemu fungovaniu svalov. Prípravok je obohatený o extrakt zo šípok ruže vráskavej a bioflavonoidy z pomarančovníka horkého.

Vitamín C 250 mg, 100 tbl

5,15 
Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k normálnej tvorbe kolagénu. Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vstrebávanie železa.

VITAMÍN C 250 mg, 60 ks želé

12,99 
Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systém, normálnej tvorbe kolagénu, správnej funkcii krvných ciev, zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Vegan
 • GMO free
 • Gluten free

Vitamín C 500 mg, 60 cps

8,75 
Vitamín C s postupným uvoľňovaním. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k normálnej tvorbe kolagénu. Taktiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vstrebávanie železa.

Vitamín C 500 mg, príchuť limetka a grep, 20 šumivých tabliet

3,29 
VITAMÍN C posilňuje imunitný systém. Prípravok obsahuje 500 mg vitamínu C. Táto dávka je pre telo významnou oporou obzvlášť v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérií, pri nachladnutí, strese, vysokej fyzickej aktivite, pobyte v znečistenom prostredí i pri rekonvalescencii. Šumivé tablety s obsahom vitamínu C. So sladidlami. INFORMÁCIA PRE DIABETIKOV: neobsahuje cukor.