“Staráme sa o Vaše zdravie vo viac ako 530 lekárňach po celom Slovensku”

Úvod →
POZNÁTE Z TV REKLAMY

Bolesť hlavy, zubov, chrbta, svalov a kĺbov, menštruačné bolesti.

Liek na vnútorné použitie. Obsahuje ibuprofén.

Ibalgin 400, 48 tbl

4,57 €
5,29 €

Nájdete v PLUS Lekárni

POZNÁTE Z TV REKLAMY

Efektívna úľava od príznakov prechladnutia a chrípky. K nákupu získate Cetebe len za cent!

Liek na vnútorné použitie. Cetebe, 30 cps je výživový doplnok.

THERAFLU FORTE chrípka a kašeľ

horúci nápoj, 10 vreciek

9,17 €
10,60 €

Nájdete v PLUS Lekárni

POZNÁTE Z TV REKLAMY

Rýchlo a efektívne odstráni bolesť a zápal hrdla.

Liek na vnútorné použitie. Obsahuje benzydamíniumchlorid.

TANTUM VERDE Mint

20 tvrdých pastiliek

6,29 €
7,13 €

Nájdete v PLUS Lekárni

Z NAŠEJ PONUKY VYBERÁME

Obsiahnuté bylinné extrakty majú priaznivý vplyv na močové cesty. Bylinky sú obohatené o vitamín C, ktorý priaznivo ovplyvňuje imunitný systém.

Výživový doplnok.

Bylinný sirup BRUSNICE, 200 ml

4,00 €
20,00 €/l

Nájdete v PLUS Lekárni

Z NAŠEJ PONUKY VYBERÁME

Želé tablety na žuvanie. Sú komplexom 10 vitamínov a zinku.

Výživový doplnok.

Pluskáči, 50 želé tabliet

6,50 €

Nájdete v PLUS Lekárni

Z NAŠEJ PONUKY VYBERÁME

Obsahuje prírodné extrakty z byliniek a vitamín C, ktorý priaznivo ovplyvňuje imunitný systém.

Výživový doplnok.

Bylinný sirup detský, 200 ml

4,00 €
20,00 €/l

Nájdete v PLUS Lekárni

Ibalgin 400, 48 tbl

Bolesť hlavy, zubov, chrbta, svalov a kĺbov, menštruačné bolesti Horúčka pri chrípkových ochoreniach Protizápalový účinok   Pre dospelých a dospievajúcich

5,29  4,57 

Dorithricin, 20 tvrdých pastiliek

Jediné lokálne voľnopredajné ANTIBIOTIKUM na trhu. Rýchlo tlmí bolesť, cielene bojuje s baktériami a lieči zapálené hrdlo.   Je vhodný aj

7,81  7,13 

TANTUM VERDE Mint, 20 tvrdých pastiliek

TANTUM VERDE – Vaše eso na bolesť hrdla!   Rýchlo a efektívne odstráni bolesť a zápal hrdla.  

7,13  6,29 

ERDOMED 225 mg, 20 vreciek

Osvedčený liek na ochorenia horných aj dolných dýchacích ciest.   NOVINKA – ERDOMED 225 mg, 20 vreciek je odteraz dostupný bez

PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor 500 mg/10 mg, 12 vreciek

Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, ako sú: horúčka, upchatý nos, bolesť hlavy, bolesť hrdla.   Nespôsobuje ospalosť. Bez umelých farbív.   V akcii

8,33  6,97 

THERAFLU FORTE chrípka a kašeľ horúci nápoj, 10 vreciek + Cetebe, 30 cps

Efektívna úľava od príznakov prechladnutia a chrípky. Tieto príznaky zahŕňajú miernu až stredne silnú bolesť, horúčku, upchatý nos.   Navyše pomáha

10,60  9,17 

TANTUMGRIP 600 mg/10 mg prášok na perorálny roztok s citrónovou príchuťou, 10 vreciek

TANTUMGRIP prináša účinnú úľavu od príznakov chrípky a prechladnutia, ako sú zvýšená teplota, bolesť hlavy, upchatý nos a bolesť

Wobenzym, 800 tbl

Urýchľuje hojenie po úrazoch a operáciách Posilňuje oslabenú imunitu NAVYŠE poukaz na darčekový set prírodnej kozmetiky

130,80  119,48 

Celaskon 500 mg červený pomaranč, 30 šumivých tabliet

Skracuje trvanie a znižuje závažnosť chrípky a nachladnutia.   Užíva sa pri zvýšenej potrebe vitamínu C počas dospievania, v tehotenstve,

5,98  5,17 

GS Vitamín C 1000 so šípkami, 100 + 20 tbl Darčeková edícia

Extra silná dávka vitamínu C s prírodnou silou šípok pre podporu imunitného systému a zníženie miery únavy a vyčerpania.   V

14,57  11,99 

Ibalgin krém, 100 g a Ibalgin gel, 100 g

Potláča bolesť svalov a kĺbov, tlmí zápal a znižuje opuch. Na liečbu poranení šliach, svalov a kĺbov, ako sú

13,36  10,90 

Diclobene, gél 100 g

Diclobene – keď je rýchlosť a sila dôležitá.   Chladivý gél s diklofenakom – pre rýchlu a spoľahlivú úľavu od bolesti

6,45  4,65 

Voltaren Forte 2,32 % gél, 100 g

Analgetikum vo forme gélu s účinkom proti bolesti na 12 hodín. Uľavuje od bolesti chrbta, svalov a kĺbov.   Stačí aplikovať

13,68  10,52 

Voltaren Rapid 25 mg, 20 cps

Rýchla a účinná úľava od bolesti chrbta a svalov.   Ľahko prehĺtateľné želatínové tobolky s protizápalovým účinkom pre rýchlu úľavu od

6,49  5,30 

Panadol Migréna, filmom obalené tablety, 20 tbl

Zosilnená úľava od migrény do 30 minút vďaka obsahu 2 liečiv proti bolesti a kofeínu pre posilnenie účinku. Tlmí

6,01  4,91 

ASPIRIN-C, 400 mg/240 mg šumivé tablety, 20 tbl

Pri zápalových ochoreniach, nachladnutí alebo chrípke Uľavuje od bolesti v krku, bolesti svalov, kĺbov a chrbta Zmierňuje horúčku  

8,30  6,90 

Všetky Akciové produkty

Pozrite si všetky akciové produkty. Ponuku aktualizujeme každé 2 mesiace.