Aliamare, 100 ml

10,29 
Aliamare obsahuje 0,2 % kyselinu hyalurónovú a izotonickú morskú vodu. Čistí, hydratuje a regeneruje sliznicu nosa. Pomáha odstraňovať vírusy a baktérie a zvyšuje obranyschopnosť sliznice. Vhodný pre deti aj pre dospelých.

MUCONASAL plus, 10 ml

5,55 
Rýchlo, účinne a dlhodobo uvoľní nos pri nádche a prechladnutí. Navyše osvieži vôňou mäty a eukalyptu. Vhodný pre dospelých a deti od 6 rokov.

Nasivin SOFT 0,05 %, 10 ml

4,99 
Účinkuje už do 25 sekúnd a skráti trvanie nádchy o 2 dni. S protivírusovým účinkom. Bez konzervačných látok. Pre deti od 6 rokov a dospelých.

OLYNTH HA 0,1 %, nosová roztoková aerodisperzia, 10 ml

4,99 
Rýchlo uvoľňuje upchatý nos. Zvlhčuje nosovú sliznicu vďaka trom zvlhčujúcim látkam. Bez obsahu konzervačných látok. Dlhodobý účinok až 10 hodín. V akcii aj iné lieky OLYNTH. Žiadajte vo svojej PLUS lekárni.

Otrivin Menthol 0,1 %, nosová roztoková aerodisperzia, 10 ml

5,65 
Nosový sprej s chladivým mentolom a eukalyptolom. Pomáha rýchlo uvoľniť upchatý nos a pri zápale dutín. Začína uvoľňovať upchatý nos do 2 minút a až na 12 hodín. Aplikácia ráno a večer zaistí úľavu od upchatého nosa až na 24 hodín. Neobsahuje konzervanty.

Physiomer Hypertonický, 135 ml

10,89 
Čistí nosovú sliznicu a pomáha tak odstraňovať vírusy a baktérie. Znižuje opuch nosovej sliznice pri nádche. 100 % prírodný, bohatý na minerály. Vhodný aj pre dlhodobé použitie. V akcii aj iné produkty Physiomer. Žiadajte vo svojej PLUS lekárni.