Zobraziť bočný panel
Betakarotén 10 000 IU, 100 cps
Zavrieť

Betakarotén 10 000 IU, 100 cps

6,00 
Betakarotén je jedným zo zdrojov vitamínu A, ktorý prispieva:
  • k udržaniu zdravej pokožky,
  • k udržaniu dobrého zraku,
  • k správnemu fungovaniu imunitného systému.
Prípravok je obohatený o pantenol a kyselinu paraaminobenzoovú (PABA). Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1 x denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Opaľovací krém na tvár SPF 30, 50 ml
Zavrieť

Opaľovací krém na tvár SPF 30, 50 ml

9,90 
Opaľovací krém na tvár obsahuje fyzikálne a chemické UV filtre, ktoré chránia pokožku pred poškodením spôsobeným UVA a UVB žiarením. Unikátna kombinácia aktívnych látok napomáha zabraňovať predčasnému starnutiu pokožky v dôsledku slnečného  žiarenia, zvláčňuje a hydratuje. Navyše obsahuje algae extrakt, panthenol, aloe vera, vitamín E a medovku. Krém je vhodný aj pre citlivú pokožku. Ľahko sa rozotiera, nezanecháva biely film.
Opaľovacie mlieko KIDS SPF 30, 230 ml
Zavrieť

Opaľovacie mlieko KIDS SPF 30, 230 ml

11,90 
Opaľovacie mlieko je určené pre citlivú pokožku detí od narodenia. Obsahuje fyzikálne a chemické UV filtre, ktoré chránia pokožku vášho dieťaťa pred poškodením spôsobeným UVA a UVB žiarením. Navyše obsahuje vitamín E, panthenol a aloe vera, ktoré udržujú pokožku hebkú a jemnú. Bezprostredne po natretí zostáva na pokožke nepatrný biely film, ktorý vám pomôže indikovať, či je celá pokožka vášho dieťaťa natretá. Ľahko sa rozotiera.
Opaľovacie mlieko SPF 30, 230 ml
Zavrieť

Opaľovacie mlieko SPF 30, 230 ml

11,90 
Opaľovacie mlieko chráni pokožku pred poškodením spôsobeným UVA a UVB žiarením. Obsahuje fyzikálne a chemické UV filtre, navyše obsahuje panthenol, vitamín E a aloe vera. Je vhodné pre citlivú pokožku. Ľahko sa rozotiera a zanecháva pokožku hebkú a jemnú. Vhodné aj pre deti od 3 rokov.
Panthenol 10 % mlieko, 230 ml
Zavrieť

Panthenol 10 % mlieko, 230 ml

6,90 
S vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, bambuckého masla, mandľového oleja a komplexu vitamínov A, B, E. Vyvinuté pre maximálne upokojenie, intenzívnu hydratáciu, podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom. Dobre sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. Nezanecháva mastný film. S jemnou hypoalergénnou parfumáciou. Obsahuje iba vybrané nedráždivé zložky. Určené pre všetky typy pokožky. Špeciálne vyvinuté upokojujúce regeneračné mlieko aj pre suchú a citlivú pokožku.
Panthenol 10 % SENSITIVE chladivý sprej, 150 ml
Zavrieť

Panthenol 10 % SENSITIVE chladivý sprej, 150 ml

5,90 
S vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, komplexom vitamínov A, C, E a ureou. Vyvinutý pre upokojenie, hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom. Príjemne chladí, upokojuje a prináša úľavu po nadmernom zaťažení pokožky slnečným žiarením. Pri aplikácii vznikne bohatá pena, ktorá sa veľmi dobre rozotiera, vstrebáva a nezanecháva mastný film. Špeciálne vyvinutý chladivý sprej upokojuje a regeneruje, je vhodný aj pre obzvlášť suchú a citlivú pokožku. Obsahuje len vybrané nedráždivé zložky. Určené pre všetky typy pokožky.
Panthenol Sensitive Kids 6 % sprej, 150 ml
Zavrieť

Panthenol Sensitive Kids 6 % sprej, 150 ml

4,90 
S obsahom panthenolu, komplexu vitamínov B, E a urey. Vyvinutý pre upokojenie, hydratáciu a podporu regenerácie detskej pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, alebo vetrom. Obsahuje telu prirodzené hydratačné zložky. Pri aplikácii vznikne bohatá pena, ktorá sa veľmi dobre rozotiera, vstrebáva a nezanecháva mastný film. Špeciálne vyvinutý chladivý sprej upokojuje a regeneruje, je vhodný aj pre obzvlášť suchú a citlivú pokožku. Vhodný pre deti od 3 rokov.