Zobraziť bočný panel
B-komplex classic
Zavrieť

B-komplex classic

1,95 
Komplex vitamínov B2, B3, B5 a B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vitamíny B1, B2, B3 a B6 podporujú správne fungovanie nervového systému.
B-komplex forte
Zavrieť

B-komplex forte

2,05 
Na zníženie miery únavy a vyčerpania a pre správne fungovanie nervového systému. Komplex vitamínov B1, B2, B3, B5, B6 a B12 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu nervového systému.
Beauty Plus, 60 tbl
Zavrieť

Beauty Plus, 60 tbl

8,99 
Obsahuje látky rastlinného a živočíšneho pôvodu, aminokyseliny, vitamíny a minerály. Biotín prispieva k udržaniu zdravých vlasov, zinok k udržaniu zdravých nechtov, vitamíny A, B2, B3 k udržaniu zdravej pokožky. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, ktorý je prirodzenou zložkou pokožky. Prípravok Beauty Plus obsahuje celkovo 27 zložiek. Výnimočnou súčasťou jeho zloženia je výťažok rastliny Dračia krv (Croton lechleri). Má silné účinky proti plesniam, baktériám aj vírusom. Pomáha dezinfikovať smerom zvnútra, čo môže pomôcť hlavne pri zápaloch kože, akné, tvorbe lupín.
Brusnice Forte, 10 tbl
Zavrieť

Brusnice Forte, 10 tbl

7,49 
Zlatobyľ obyčajná prispieva k prirodzenej funkcii močového mechúra a dolných močových ciest. Prípravok je kombináciou troch látok: extraktu z plodov brusníc veľkoplodých s vysokým obsahom proanthokyanidínov (PAC), monosacharidu D-Manózy a výťažku z vňate zlatobyle obyčajnej, ktorá prispieva k prirodzenej funkcii močového mechúra a dolných močových ciest.
Bylinná zmes na trávenie, 20 x 1,5 g
Zavrieť

Bylinná zmes na trávenie, 20 x 1,5 g

1,49 
 • Repík pôsobí priaznivo na trávenie, na žalúdok ako taký a taktiež podporuje chuť do jedla.
 • Mäta uvoľňuje kŕče a podporuje trávenie.
 • Rebríček je vhodný pri poruchách trávenia, žalúdka, pečene, žlče, na podporu chute do jedla, zmierňuje nadúvanie.
 • Artičoka podporuje tvorbu tráviacich enzýmov.
 • Plod ruže zlepšuje celkovú odolnosť organizmu a zvyšuje sekréciu žalúdka.
 • Archangelika podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a podporuje chuť do jedla.
 • Nechtík pomáha pri zápaloch tráviacej sústavy.
 
Bylinná zmes pri nádche, 20 x 1,5 g
Zavrieť

Bylinná zmes pri nádche, 20 x 1,5 g

1,79 
 • Rakytník prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu.
 • Túžobník má vlastnosti potláčajúce vírusy a mikróby.
 • Tymián pôsobí upokojujúco na dýchacie cesty.
 • Echinacea pôsobí upokojujúco pre ústa a hrdlo.
 • Mäta podporuje imunitný systém.
Bylinné pastilky s islandským lišajníkom, 24 ks
Zavrieť

Bylinné pastilky s islandským lišajníkom, 24 ks

3,79 
Bylinné extrakty prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému, vitamín C podporuje správnu funkciu imunitného systému. Majú príjemný účinok na ústa, krk, hltan a hlasivky. Bez cukru – obsahuje sladidlá.
Bylinné pastilky so šalviou, 24 ks
Zavrieť

Bylinné pastilky so šalviou, 24 ks

3,79 
Bylinné extrakty prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému, vitamín C podporuje správnu funkciu imunitného systému. Bylinné pastilky majú príjemný účinok na ústa, krk, hltan a hlasivky. Viac info
Bylinné pastilky so skorocelom a materinou dúškou, 24 ks
Zavrieť

Bylinné pastilky so skorocelom a materinou dúškou, 24 ks

3,79 
Bylinné extrakty prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému, vitamín C podporuje správnu funkciu imunitného systému. Bylinné pastilky majú príjemný účinok na ústa, krk, hltan a hlasivky. Neobsahujú lepok a konzervačné látky.
Carbo Plus 250 mg, 20 cps
Zavrieť

Carbo Plus 250 mg, 20 cps

1,99 

Aktívne uhlie je v prípravku vo svojej prirodzenej podobe, s garanciou zachovania všetkých jeho vlastností, predovšetkým veľkostným profilom čiastočiek a absorpčnými schopnosťami.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

D-Tox Plus, 30 cps
Zavrieť

D-Tox Plus, 30 cps

7,49 
Napomáha k správnemu tráveniu, správnej funkcii pečene a podporuje čistenie tela.  Obsahuje extrakty rastlinného pôvodu. Silymarín (extrakt z pestreca mariánskeho) a cynarín (extrakt z artičoka zeleninového) napomáhajú k správnemu tráveniu, správnej funkcii pečene a podporujú čistenie tela.
Drimon, 30 tbl
Zavrieť

Drimon, 30 tbl

5,69 
Napomáha k uvoľneniu stresu, má upokojujúci účinok, podporuje dobrý spánok.  Obsahuje extrakty rastlinného pôvodu. Extrakty z valeriány, medovky a mučenky napomáhajú k uvoľneniu stresu, a tým prispievajú k dosiahnutiu zdravého spánku. Extrakt z chmeľu má upokojujúci účinok a podporuje dobrý spánok.