Zobraziť bočný panel
B komplex forte
Zavrieť

B komplex forte

1,80 
Na zníženie miery únavy a vyčerpania a pre správne fungovanie nervového systému. Komplex vitamínov B1, B2, B3, B5, B6 a B12 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu nervového systému.
B-komplex classic
Zavrieť

B-komplex classic

1,60 
Komplex vitamínov B2, B3, B5 a B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vitamíny B1, B2, B3 a B6 podporujú správne fungovanie nervového systému.
Beauty Plus, 60 tbl
Zavrieť

Beauty Plus, 60 tbl

7,90 
Obsahuje látky rastlinného a živočíšneho pôvodu, aminokyseliny, vitamíny a minerály. Biotín prispieva k udržaniu zdravých vlasov, zinok k udržaniu zdravých nechtov, vitamíny A, B2, B3 k udržaniu zdravej pokožky. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, ktorý je prirodzenou zložkou pokožky. Prípravok Beauty Plus obsahuje celkovo 27 zložiek. Výnimočnou súčasťou jeho zloženia je výťažok rastliny Dračia krv (Croton lechleri). Má silné účinky proti plesniam, baktériám aj vírusom. Pomáha dezinfikovať smerom zvnútra, čo môže pomôcť hlavne pri zápaloch kože, akné, tvorbe lupín.
Betakarotén 10 000 IU, 100 cps
Zavrieť

Betakarotén 10 000 IU, 100 cps

6,00 
Betakarotén je jedným zo zdrojov vitamínu A, ktorý prispieva:
 • k udržaniu zdravej pokožky,
 • k udržaniu dobrého zraku,
 • k správnemu fungovaniu imunitného systému.
Prípravok je obohatený o pantenol a kyselinu paraaminobenzoovú (PABA). Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1 x denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Brusnice Forte, 10 tbl
Zavrieť

Brusnice Forte, 10 tbl

6,50 
Zlatobyľ obyčajná prispieva k prirodzenej funkcii močového mechúra a dolných močových ciest. Prípravok je kombináciou troch látok: extraktu z plodov brusníc veľkoplodých s vysokým obsahom proanthokyanidínov (PAC), monosacharidu D-Manózy a výťažku z vňate zlatobyle obyčajnej, ktorá prispieva k prirodzenej funkcii močového mechúra a dolných močových ciest.
Bylinná zmes na trávenie, 20 x 1,5 g
Zavrieť

Bylinná zmes na trávenie, 20 x 1,5 g

1,35 
 • Repík pôsobí priaznivo na trávenie, na žalúdok ako taký a taktiež podporuje chuť do jedla.
 • Mäta uvoľňuje kŕče a podporuje trávenie.
 • Rebríček je vhodný pri poruchách trávenia, žalúdka, pečene, žlče, na podporu chute do jedla, zmierňuje nadúvanie.
 • Artičoka podporuje tvorbu tráviacich enzýmov.
 • Plod ruže zlepšuje celkovú odolnosť organizmu a zvyšuje sekréciu žalúdka.
 • Archangelika podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a podporuje chuť do jedla.
 • Nechtík pomáha pri zápaloch tráviacej sústavy.
 
Bylinná zmes pri nádche, 20 x 1,5 g
Zavrieť

Bylinná zmes pri nádche, 20 x 1,5 g

1,50 
 • Rakytník prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu.
 • Túžobník má vlastnosti potláčajúce vírusy a mikróby.
 • Tymián pôsobí upokojujúco na dýchacie cesty.
 • Echinacea pôsobí upokojujúco pre ústa a hrdlo.
 • Mäta podporuje imunitný systém.
Bylinné pastilky s islandským lišajníkom, 24 ks
Zavrieť

Bylinné pastilky s islandským lišajníkom, 24 ks

3,00 
Bylinné extrakty prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému, vitamín C podporuje správnu funkciu imunitného systému. Majú príjemný účinok na ústa, krk, hltan a hlasivky. Bez cukru – obsahuje sladidlá.
Bylinné pastilky so šalviou, 24 ks
Zavrieť

Bylinné pastilky so šalviou, 24 ks

3,00 
Bylinné extrakty prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému, vitamín C podporuje správnu funkciu imunitného systému. Bylinné pastilky majú príjemný účinok na ústa, krk, hltan a hlasivky. Viac info
Bylinné pastilky so skorocelom a materinou dúškou, 24 ks
Zavrieť

Bylinné pastilky so skorocelom a materinou dúškou, 24 ks

3,00 
Bylinné extrakty prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému, vitamín C podporuje správnu funkciu imunitného systému. Bylinné pastilky majú príjemný účinok na ústa, krk, hltan a hlasivky. Neobsahujú lepok a konzervačné látky.
Bylinný sirup BRUSNICE, 200 ml
Zavrieť

Bylinný sirup BRUSNICE, 200 ml

4,00 
Obsiahnuté bylinné extrakty majú priaznivý vplyv na močové cesty a môžu pozitívne prispieť k zvýšeniu odolnosti proti vírusom a baktériám. Ako výživový doplnok sa tieto prírodné extrakty odporúčajú užívať tiež v období chrípok a prechladnutí. Bylinky sú navyše obohatené o vitamín C, ktorý priaznivo ovplyvňuje imunitný systém.
Bylinný sirup DETSKÝ, 200 ml
Zavrieť

Bylinný sirup DETSKÝ, 200 ml

4,00 
Obsahuje prírodné extrakty z byliniek. Obsiahnuté extrakty priaznivo ovplyvňujú uvoľňovanie hlienu tvoreného v dýchacích cestách a uľahčujú odkašliavanie. Upokojujú podráždenú sliznicu dýchacích ciest a zmierňujú tak dráždenie ku kašľu. Bylinky sú navyše obohatené o vitamín C, ktorý priaznivo ovplyvňuje imunitný systém, a tým aj celkovú obranyschopnosť organizmu.