Detská náplasť, umývateľná a priedušná, 10 ks

1,69 
Klasická detská náplasť je určená na ochranu rany pred nečistotami. Pomáha udržiavať pokožku suchú, je jemná, priedušná a pohodlná. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje 10 kusov náplastí o rozmere 17x62 mm.

Elastická náplasť, jemná a priedušná, 10 ks

1,49 
Elastická náplasť je určená na ochranu rany pred nečistotami. Pomáha udržiavať pokožku suchú, je jemná, elastická, priedušná a pohodlná. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje náplasť telovej farby, 10 kusov o rozmere 19x64 mm.

Klasická náplasť, textilná s vankúšikom, 10 ks

2,59 
Klasická náplasť je určená na ochranu rany pred nečistotami. Pomáha udržiavať pokožku suchú, je jemná, priedušná a pohodlná. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje náplasť telovej farby, 10 kusov o rozmere 6x10 cm.

Sensitive náplasť na citlivú pokožku, 2 veľkosti, 20 ks

2,49 
Sensitive náplasť je hypoalergénna náplasť určená pre použitie na citlivú pokožku. Chráni rany pred nečistotami, je elastická a odolná. Jej priedušnosť napomáha prirodzenému procesu hojenia. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje 20 kusov náplastí v dvoch rozmeroch.

Sensitive náplasť na citlivú pokožku, nedelená, 10 ks

2,59 
Sensitive náplasť je hypoalergénna náplasť určená pre použitie na citlivú pokožku. Chráni rany pred nečistotami, je elastická a odolná. Jej priedušnosť napomáha prirodzenému procesu hojenia. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje 10 kusov náplastí o rozmere 6x10 cm.

Umývateľná náplasť, priedušná a odolná, 20 ks

3,29 
Umývateľná náplasť je určená na ochranu rany pred nečistotami. Pomáha udržiavať pokožku suchú, je priedušná, odolná a pohodlná. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje 20 kusov náplastí o rozmere 19x72 mm.

Vodoodolná náplasť, priesvitná a odolná, 10 ks

2,79 
Vodoodolná náplasť je určená na ochranu rany pred nečistotami. Pomáha udržiavať pokožku suchú, je priedušná, odolná a pohodlná. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje 20 kusov náplastí o rozmere 19x72mm.