Lekárnička doma či na cestách

Leto znamená dovolenky, vychádzky, šport a rôzne druhy aktivít, najmä v prírode. Avšak zdravotné ťažkosti a iné nepríjemnosti vedia zážitky veľmi rýchlo pokaziť. Preto je dôležité nepodceňovať obsah svojej lekárničky, ktorá vám práve v takýchto chvíľach pomôže.

 

Čo by mala obsahovať cestovná lekárnička?

  • Čierne uhlie

Hnačky v letnom období nie sú ničím výnimočným, preto treba mať poruke produkt, ktorý dokáže zastaviť práve takéto akútne stavy. PLUS LEKÁREŇ Carbo Plus je produkt, ktorý je určený pre celú rodinu. Má praktickú aplikačnú formu, kapsulu, ktorá sa môže v prípade potreby ľahko vysypať.

  • Laktobacily

PLUS LEKÁREŇ Laktobacily 9 – slúžia ako prevencia tráviacich ťažkostí a podporujú imunitu. Pomáhajú regulovať, udržiavať a obnovovať črevnú mikroflóru.

  • Horčík

Po športových aktivitách je potrebné dopriať svalom regeneráciu. Magnézium pôsobí nielen na svaly, prispieva tiež k správnej funkcii nervového systému, k zníženiu vyčerpania, nervozity a únavy. PLUS LEKÁREŇ ponúka kombináciu Magnézium + vitamín B6 vo forme tabliet aj šumivých tabliet. Šumivé tablety sú dostupné v príchutiach pomaranč, čierne ríbezle, grep a  citrón alebo grep a malina.

  • Octanový krém

Vyvrtnutý členok dokáže poriadne pokaziť dovolenku. Preto PLUS LEKÁREŇ prišla na trh s Octanovým gélom, ktorý má zachované všetky účinky octanovej masti, ale má lepšie vstrebávanie. Ľudia citliví na výrazný octanový zápach budú prekvapení sviežou vôňou mentolu.

  • Vitamíny

Počas potenia sa z tela vyplavuje nielen voda, ale aj vitamíny a minerály. Práve preto je šumivý Multivitamín PLUS LEKÁREŇ s osviežujúcou pomarančovou príchuťou vhodný na užívanie práve počas letných mesiacov. Zabezpečuje vášmu telu okrem dávky vitamínov a minerálov aj potrebný pitný režim.

  • Brusnicový extrakt

Sú to práve ženy, ktoré v letných mesiacoch často trpia zápalmi močových ciest v dôsledku kúpania sa, či už na verejných kúpaliskách alebo v jazerách. Prípravok PLUS LEKÁREŇ Brusnice Forte je kombináciou troch látok: extraktu z plodov brusníc veľkoplodých, D-Manózy a výťažku z vňate zlatobyle obyčajnej, ktorá prispieva k prirodzenej funkcii močového mechúra a dolných močových ciest.

  • Čajovníkový olej

PLUS LEKÁREŇ Tea Tree Oil má dezinfekčné účinky, pôsobí protizápalovo, upokojuje pokožku a urýchľuje jej regeneráciu. Ničí nežiadúce baktérie, vírusy a plesne. Možno ho použiť aj na popáleniny, herpes, akné aj afty. Nemal by chýbať v žiadnej lekárničke. Dokonca je vhodný aj pre vášho domáceho miláčika.

 

Žiadajte vo svojej PLUS lekárni alebo navštívte náš eshop etabletka.sk.

Späť na zoznam